Gyáli Bartók Béla Általános Iskola

Bartók Alapítvány Kiemelt

Adószám: 18678314-1-13

Bírósági bejegyzés száma: AM 1468

Székhely:  2360 Gyál, Bartók Béla utca 75.

Kuratórium elnöke: Vinnai Tibor

Kuratóriumi tagok:  Balás Marinn, Ferentzi Zsolt, Garas Gusztáv, Fekete Zoltánné Marsi Judit

A Bartók Alapítvány azzal a céllal jött létre, hogy a Gyáli Bartók Béla Általános Iskola tanulói részére támogatást nyújtson az alábbi területeken:

Tehetséges tanulók fejlesztése:

• Versenyek nevezési díjához való hozzájárulás.
  • Helyi versenyek díjainak biztosítása.

Szabadidős tevékenység támogatása:

• Szakkörökhöz, sporttevékenységhez szükséges eszközök, felszerelések beszerzésének támogatása.

Hátrányos helyzetű tanulók támogatása:

• Kulturális rendezvényekre belépőjegyek és részvételi díj hozzájárulás biztosítása.
  • Hozzájárulás tanulmányi kirándulásokhoz, táborozáshoz.

Bartók Díj létrehozása:

Évente egy alkalommal kitüntetésre kerül az iskola egy kiváló tanulója és egy pedagógusa, akiket az alapítvány kuratóriuma  az iskola eredményeinek növelése, hírnevének öregbítése érdekében kifejtett tevékenysége miatt választ ki.

Annak érdekében, hogy a fenti fő célokat megvalósítsa, lehetőséget teremt a  szükséges pénzügyi keret biztosítására.

• Természetes és jogi személyek által nyújtott adományok befogadásával
  • Pályázatok benyújtásával
  • Programok szervezésével.

Az  SZJA 1%-nak fogadására 2014. január 1-től a törvényi változások miatt az alapítvány nem jogosult.

Köszönjük mindenkinek aki adója 1%-nak felajánlásával hozzájárult zavartalan működésünkhöz.

Fekete Zoltánné Marsi Judit
             igazgató helyettes,