Bartók Alapítvány

Bartók Alapítvány Kiemelt

Adószám: 18678314-1-13

Bírósági bejegyzés száma: AM 1468

Székhely:  2360 Gyál, Bartók Béla utca 75.

Kuratórium elnöke:  Fekete Zoltánné Marsi Judit  (igazgató helyettes)

Kuratóriumi tagok:  Feketéné  Beer Szilvia (Szmk  elnök),  Kunkli  Józsefné  (szülő)   Széphegyiné Rávai Mária (szülő),  Simonné  Szabó Mónika  (szülő)

A Bartók Alapítvány azzal a céllal jött létre, hogy a Gyáli Bartók Béla Általános Iskola tanulói részére támogatást nyújtson az alábbi területeken:

Tehetséges tanulók fejlesztése:

• Versenyek nevezési díjához való hozzájárulás.
  • Helyi versenyek díjainak biztosítása.

Szabadidős tevékenység támogatása:

• Szakkörökhöz, sporttevékenységhez szükséges eszközök, felszerelések beszerzésének támogatása.

Hátrányos helyzetű tanulók támogatása:

• Kulturális rendezvényekre belépőjegyek és részvételi díj hozzájárulás biztosítása.
  • Hozzájárulás tanulmányi kirándulásokhoz, táborozáshoz.

Bartók Díj létrehozása:

Évente egy alkalommal kitüntetésre kerül az iskola egy kiváló tanulója és egy pedagógusa, akiket az alapítvány kuratóriuma  az iskola eredményeinek növelése, hírnevének öregbítése érdekében kifejtett tevékenysége miatt választ ki.

Annak érdekében, hogy a fenti fő célokat megvalósítsa, lehetőséget teremt a  szükséges pénzügyi keret biztosítására.

• Természetes és jogi személyek által nyújtott adományok befogadásával
  • Pályázatok benyújtásával
  • Programok szervezésével.

Köszönjük mindenkinek aki adója 1%-nak felajánlásával hozzájárult zavartalan működésünkhöz.

Az alapítvány számlaszáma:  Takarékbank ZRT  64400044-10416626-00000000

Fekete Zoltánné Marsi Judit