Szombaton képviseltük iskolánkat a Városi Gyermeknapon a Kicsinyek kórusával. Köszönjük szépen Varga Tünde tanárnőnek a felkészítést.
A gyerekek csodálatos csilingelő hanggal énekeltek. ![]()



